تجهيزات و دوربين هاي مداربسته ، كمپاني سوني

 

كمپانی سونی جزء معدود سازندگان تجهيزات حفاظت تصويری است كه قادر به ارائه End to End Solution بوده و خود تمامي المان هاي  مربوط به تجهيزاتش را طراحي و توليد مي كند . ارائه آخرين تكنولوژي هاي روز دنيا ، اين كمپاني را به عنوان يكي از پيشروترين توليدكنندگان علم و فناوري در خصوص سيستم هاي صدا و تصوير در جهان مطرح نموده است. همچنين بهره گيري بسياري از ساير سازندگان شناخته شده تجهيزات حفاظت تصويري از المان هاي الكترونيكي و پردازشي سوني ( انواع CCD و CMOS ) خود بيانگر جايگاه ويژه سوني در اين صنعت و اعتبار بخشيدن به ساير توليد كنندگان و سازندگان اين محصولات است .

شركت تاوش صنعت به عنوان نماينده Service Center طلايي كمپاني معتبر سوني (Sony Gold Partner ) در خصوص فروش و ارائه خدمات تجهيزات مداربسته اين كمپاني در ايران مشغول به فعاليت است .

يكي از بزرگترين دغدغه هاي موجود جهت استفاده كنندگان از تجهيزات حفاظت تصويري در كشور ارائه خدمات گارانتي و پشتيباني فني پس از فروش كالا و يا تامين قطعات و تعمير كالاي معيوب پس از اتمام دوره گارانتي است .

شايان ذكر است عدم وجود گارانتي داخلي جهت چنين محصولاتي باعث از دست دادن وقت و هزينه هاي بسياري مانند اخذ مجوزهاي گمركي ، ارسال كالا به شركت سازنده و نهايتا تعمير يا جايگزيني محصول خواهد شد . اين امر در شرايطي رخ مي دهد كه عدم وجود حتي يك دوربين مي تواند باعث از دست دادن ضريب امنيتي و بسياري از تصاوير گردد كه مي تواند به عنوان مستندات و يا شواهد مورد نياز جهت پيگيري هاي مربوطه مورد استفاده قرار گيرند . شركت تاوش صنعت با اطلاع از مشكلات اين چنيني با تعامل نزديك با Service Center كمپاني سوني پس از طي مراحل متعدد شامل انواع بازرسي هاي فني و بازديد هاي متخصصين و كارشناسان شركت سوني و همچنين اعزام كارشناسان خبره خود جهت آموزش تعميرات و نحوه ارائه خدمات گارانتي به شركت سوني موفق به كسب توان فني تعميرات در حوزه تجهيزات حفاظت تصويري در ايران گرديده است.

دریافت کاتالوگ ۱

دریافت کاتالوگ ۲

Print