تجهيزات و دوربين هاي مداربسته ، كمپاني هايك ويژن

 

هايک ويژن (به انگليسي: Hikvision) يکي از بزرگترين توليدکنندگان و برند پيشتاز تجهيزات نظارت تصويري در حوزه سيستم‌هاي امنيتي در جهان به شمار مي‌آيد. اين شرکت در سال ۲۰۰۱ در هانگژو چين تاسيس، و به سرعت تبديل به يکي از پيشتازان صنعت نظارت تصويري جهان گرديد.

هايک ويژن با بيش از ۸۰۰۰ نيروي انساني فعال شامل ۲۸۰۰ نفر در بخش تحقيق و توسعه، داراي بزرگترين تيم تحقيق و توسعه در ميان شرکت‌هاي فعال در اين حوزه مي‌باشد. اين شرکت همواره به دنبال توسعه محصولات خود از طريق نوآوري و خلاقيت و همچنين خلق ارزش پايدار بوده است. تا کنون محصولات هايک ويژن در بيش از ۱۰۰ کشور به فروش رسيده و اين شرکت در اقصي نقاط جهان از جمله آمريکا، هلند، ايتاليا، روسيه، هنگ کنگ، دبي و… داراي دفاتر مستقيم فروش مي‌باشد. محصولات اين شرکت شامل طيف کامل و وسيعي از انواع دوربين‌هاي آنالوگ و تحت شبکه، دستگاه‌هاي ضبط تصاوير، ذخيره سازهاي تحت شبکه و… مي‌باشد .

مشخص کردن ميزان اعتبار يک برند کار ساده اي نيست اما براي پاسخ به اين سوال تنها به برخي از آمار پيرامون اين شرکت مي پردازيم. هايک ويژن چهارمين توليد کننده بزرگ تجهيزات حفاظتي جهان است. هايک ويژن اولين توليد کننده محصولات مداربسته جهان است. هايک ويژن ۲۰درصد از کل بازار DVRهاي جهان را در اختيار دارد. طبيعتا حجم بالاي فروش ميتوان به صورت نسبي اعتبار و کيفيت اين برند را نشان دهد.

 

دریافت کاتالوگ

hikvision_logo_shadow