شرکت تاوش صنعت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با هدف اولیه اجرای پروژه های مخابراتی و شبکه ای و تولید تجهیزات مربوطه آغاز نموده است. در حال حاضر شرکت فعالیت های خود را در حوزه های خدمات IT، اجرای سیستم های حفاظت تصویری، اتوماسیون صنعتی و سیستم مدیریت ساختمان های هوشمند (BMS) گسترش و توسعه داده است.

مفتخریم به استحضار برسانیم این مجموعه با بهره گیری از استانداردها و متدهای نوین و به روز دنیا و به پشتوانه مدیریت برنامه محور و گروه فنی و کارشناسان مجرب خود توانسته است پروژه های موفق و متعددی را به مرحله اجرا و بهره وری برساند.

مدیریت شرکت تاوش صنعت دورنمای فعالیت های خود را بر اساس دو هدف اصلی بنیان نهاده است.از یکسو ارتقاء سطح کیفی خدمات، و افزایش توان فنی و بازرگانی و به روزرسانی دانش فنی کارشناسان خود، با آموزش و تحقیقات مستمر، تعامل با شرکت های داخلی و خارجی، و حضور و رصد نمایشگاه های بین المللی و از دیگر سو مشتری مداری با درک دقیق از نیازمندی ها و یافتن مناسب ترین راه حل.

همچنین شرکت تاوش صنعت متشکل از دفاتر فنی، پشتیبانی و بازرگانی در تهران، کرج و قزوین و دو واحد کارگاهی و تولیدی در جاجرود و آبیک می باشد.